SKUTEČNÁ ALTERNATIVA MOK

Datum vydání:2022-04-26 08:43:18

Alternativní tabákové výrobky lákají kuřáky, kteří chtějí přestat, ale tato zjištění nenaznačují, že pomáhají přestat kouřit. Nepodložené tvrzení, že alternativní tabákové výrobky pomáhají lidem přestat kouřit, by mělo být postaveno mimo zákon. Někteří tvrdí, že zdravotní rizika spojená s užíváním bezdýmného tabáku jsou výrazně nižší než rizika spojená s kouřením cigaret a že byl navržen marketing bezdýmného tabáku jako přístup ke snižování škod. Tabák je návykový a je spojován se zvýšeným rizikem rakoviny ústní dutiny, jícnu a slinivky břišní, stejně jako infarktu myokardu a mrtvice, onemocnění zubů a reprodukčních poruch.


V posledních letech existuje nedostatek možností kouření bez tabáku. V posledních letech se však objevilo množství nových produktů, které slibují, že pomohou kuřákům přestat kouřit. Mezi alternativní léčby patří mimo jiné hypnóza, cvičení, meditace, jóga a akupunktura. Abychom vám pomohli přestat kouřit, bezdýmné tabákové alternativy jsou vynikající volbou. Řeknete-li své rodině a přátelům o své závislosti na nikotinu, možná vám rádi pomohou přestat. Většina lidí, kteří kouří dlouhou dobu, je ochotna vyzkoušet bezdýmnou alternativu tabáku, aby vám poskytli druhou šanci.


V dnešní době se často mluví o alternativních zdrojích energie, jako je solární energie, vítr a vodní energie. Tyto zdroje energie se stávají čím dál oblíbenějšími, protože jsou obvykle ekologičtější než fosilní paliva. Ale existuje ještě jiná alternativa, která by mohla být ještě účinnější. Tato alternativa se nazývá skutečná alternativa.

Co je skutečná alternativa?