MENTOL TABÁK

Datum vydání:2022-04-26 08:45:51

Cigarety Mentol Tobacco jsou ochuceny mentolem. Elektronické cigarety (e-cigarety) jsou nejrozšířenějšími elektronickými zařízeními pro dodávání nikotinu a mají připomínat kouření a pomáhat při odvykání kouření. Navzdory skutečnosti, že počet jednotlivců používajících e-cigarety rychle roste, zejména mezi mladými lidmi a dospívajícími, možné zdravotní a fyziologické dopady e-cigaret nebyly dosud identifikovány.


Elektronické cigarety (e-cigarety) jsou nejrozšířenější elektronické systémy dodávání nikotinu (ENDS) a byly navrženy tak, aby připomínaly a omezovaly konvenční kouření. E-cigareta se skládá z baterie, odpařovací komory a elektronické kapaliny (e-liquid). Aerosoly jsou emitovány do vzduchu a vdechovány uživateli, když e-cigarety ohřívají e-liquidy. Na rozdíl od jiných mentolových e-liquidů na trhu má výrazná kombinace mentolových e-liquidů bohaté a organické složky. Krystaly mentolu použité ve výrobním procesu vám poskytnou úžasný zážitek z vapování. Naše jedinečná kombinace Mentol Tobacco Flavor je také bez alkoholu. Není třeba se obávat žádných škodlivých dopadů na zdraví. Mentolová příchuť e-liquidu vám může poskytnout příjemný a klidný zážitek z vapování.


Ve studiích bylo zjištěno, že tabák s příchutí mentolu uklidňuje tělo i mysl. Nemusíte se obávat stresujícího pracovního prostředí.