Zahřívaný tabák NAHŘÍVAČ TABÁK

Datum vydání:2022-03-17 07:59:53

NAHŘÍVAČ TABÁK


Zahřívané tabákové výrobky jsou tabákové výrobky, které uvolňují výpary obsahující nikotin a další chemické látky, které spotřebitelé vdechují. HTP jsou znovuobnovenou kategorií tabákových výrobků inzerovaných jako tabákové výrobky s „možnou sníženou expozicí“ nebo dokonce „s upraveným rizikem“. Zahřívací tabák je koncept, který existuje již více než 2 desetiletí. Ale teprve teď jsme přišli na to, jak zahřívat tabák tak, aby vzniklo zboží, které uspokojí dospělé kuřáky.


Díky rozsáhlému výzkumu a vývoji jsme vyvinuli dva průlomové zahřívané tabákové výrobky, které nevyžadují pálení ani spalování. Každý ohřívá tabák jinak. První využívá elektricky ovládaný ohřívač, zatímco druhý využívá zdroj tepla na bázi uhlíku.


Zahřívané tabákové výrobky, někdy známé jako zboží „nehořící teplo“, existují v různých tvarech a velikostech.

Elektronické topné komponenty se používají v několika zahřívaných tabákových výrobcích.

Někteří lidé zahřívají tyčinky, zátky nebo kapsle obsahující tabák, které byly speciálně připraveny. Tak funguje elektronický zahřívaný tabákový výrobek, který byl schválen pro prodej v USA.

Některé fungují tak, že zahřívají kapaliny, aby produkovaly emise, které pak procházejí tabákovou špuntem, aby shromáždily chuť a nikotin z tabáku.