SKUTEČNÁ ALTERNATIVA cigaretu

Datum vydání:2022-03-17 08:06:38

Boj proti kouření cigaret dosáhl v posledních letech bodu varu. Zjištění, že kouření cigaret způsobuje rakovinu plic, narušený imunitní systém a další vážné zdravotní problémy, vedlo k enormním snahám proti kouření.


Jediným problémem je, že kouření cigaret je extrémně návykové, takže zatímco mnozí se chtějí vyhnout zdravotním rizikům spojeným s užíváním tabáku, je obtížné překonat touhu po nikotinu. V důsledku toho se objevily různé „alternativy“ ke kouření, z nichž většina v posledním desetiletí vzrostla na popularitě. Elektronické cigarety byly uvedeny na trh jako skutečná alternativní cigareta. E-cigarety jsou vaporizéry, které simulují proces kouření, ale bez tabáku. Kuřáci mohou získat psychologické a fyzické podněty kouření, jako je velmi důležitý nikotinový hit, zahřátím chemické kombinace (e-liquid) a vdechováním výparů pomocí umělé cigarety nebo „pera“.

Na trh bylo uvedeno mnoho bylinných cigaret jako skutečné alternativní cigarety s argumentem, že odstraněním tabáku z procesu hoření je cigareta bezpečnější. Existuje několik dostupných variant, z nichž mnohé jsou méně nákladné než tabákové cigarety, díky čemuž jsou docela populární.